LJETNI SEMINAR HRVATSKOG WUSHU SAVEZA: LOPAR, RAB,18. -22.6.2021.

LJETNI SEMINAR HRVATSKOG WUSHU SAVEZA:
Sanda međunarodni seminar: Razlike u tehnici i taktici Qingda i Sanda borbi (uz očekivano
sudjelovanje članova talijanske reprezentacije) Tui shou (gurajuće ruke): Osnovne tehnike gurajućih
ruku i tehničko taktička priprema natjecatelja za međunarodni rang natjecanja
Wing Tsun: Napredne tehnike. Wing Tsun tehnike 3. Forme (Biu Tze-bacajući prsti). Napredne Chi Sau
tehnike. Tai chi chuan: završni intenzivni seminar za polaznike programa učenja tai chi mača (uz polaznike programa
sudjelovati mogu i ostali polaznici) Tai chi chuan-Wu stil: Seminar obuhvaća vježbanje forme Integrativnog Tai Chi-a. Temelji se na formi Wu Jian Chuan-a, sina osnivača Wu stila Tai Chi Chuana.
LOPAR, RAB,18. -22.6.2021.

Ove godine naš tradicionalni ljetni seminar Hrvatskog wushu saveza u Loparu na otoku Rabu, održati će se u terminu od 18.-22.6. i biti će nešto drugačijeg karaktera s naglascima na međunarodnu suradnju u pripremama i treninzima u disciplini kineskog boksa (Sanda), napredne tehnike Wing Tsun kung fua, osnovne ali i natjecateljske aspekte Gurajućih ruku, te završni intenzivni seminar za polaznike programa učenja Tai chi mača (uz polaznike programa sudjelovati mogu naravno i ostali ako žele). Za vrijeme seminara održati će se i godišnja skupština Hrvatskog wushu saveza. Nadamo se da će vas ove činjenica razveseliti i da ćete i ove godine sudjelovati u kreiranju pozitivne energije zajedno sa mnogim wushu vježbačima na plaži Livačina u prekrasnom okružju rapskog akvatorija. Treninge, demonstracije i pripreme voditi će ponajbolji hrvatski treneri za navedene discipline: Zoran Barac (Wing Tsun i Tui Shou, Integrativni Tai Chi), Franjo Vimković i Hrvoje Gotovac (Integrativni Tai Chi), Zilhad Mahmuljin i Dean Putina (Sanda) Mladen Vedriš i Biljana Končar (Tai chi mač), uz mogućnost i drugih tema iz Tai chi chuana ovisno o broju prijavljenih kandidata i trenera – voditelja.
Sudionici mogu prema svojim sposobnostima polaziti treninge svih disciplina.
Raspored seminara:
Treninzi će se održavati ujutro od 8-9.30 sati te navečer od 19-20.30 sati

Cijene u HOTELU SAN MARINO ( jednokrevetne, dvokrevetne i trokrevetne sobe )
Treninzi će se odvijati:
Ujutro od 8.00-9.30 h
Navečer 18.30 -20.30 h
Kotizacija za seminar 200 kn.
Cijene u HOTELU SAN MARINO ( jednokrevetne, dvokrevetne i trokrevetne sobe )
Polupansion dnevno (uključena pića uz večeru) 45 Eura
Turistička taksa uključena
POPUSTI:
Djeca do 2 g. u sobi s 2 roditelja 100%
Djeca do 12 g. u sobi sa dvije odrasle osobe 50%
Djeca do 12 g. u sobi s jednom odraslom osobom 30%
Dijete iznad 12 g. u sobi s dvije odrasle osobe 20%
MOGUĆ SMJEŠTAJ U AUTOKAMPU ILI APARTMANIMA U VLASTITOM ARANŽMANU
PRIJAVE I REZERVACIJE MJESTA U HOTELU DO 1.6. KOD TAJNIKA SEMINARA
BORISA KEBERA (0914284738))
Kontakti, rezervacije, informacije: kod voditelja klubova, ili Hrvatski wushu savez email: