Izbornik Zilhad Mahmuljin i trener za Tuishou Franjo Vinković održali su trodnevni seminar za Tursku Wushu reprezentaciju

Izbornik Zilhad Mahmuljin i trener za Tuishou Franjo Vinković  održali su trodnevni seminar za Tursku Wushu reprezentaciju

Od 12.-16. prosinca u turskom gradu Sakarya naši su treneri osposobili suce, takmičare i trenere Turske wushu reprezentacije za Tuishou, ovu vrlo zanimljivu kontaktnu disciplinu. U izuzetno dinamičnom ozračju na 6 trosatnih treninga suci i treneri su naučili pravila natjecanja i dobili potrebna znanja za pripremu sportaša ove zanimljive discipline, a natjecatelji uspješno usvojili brojne tehnike, padove i bacanja koje će primjenjivati na državnim, europskim i svjetskim natjecanjima.